fbpx

Poradniki Praktyczne

Książki MagdaMeyer.eu

.

Każda zmiana to przede wszystkim praktyka. Ale zacząć trzeba od teorii. Na samym początku potrzebujesz wiedzieć co możesz zrobić i dlaczego właśnie tak, a dopiero wtedy będziesz mogła efektywnie działać.

Dobra droga do Celu powinna być jak najprostsza, co wcale nie zawsze oznacza najkrótsza. Oznacza drogę najlepiej wybraną i dobrze przygotowaną, bez niepotrzebnych zakrętów i zbędnych postojów.

Pomyśl, czy łatwiej osiągasz cele, gdy przed podróżą sprawdzisz mapę, odległość i pogodę, a dzięki temu wybierzesz najlepszą trasę i przed wyruszeniem przygotujesz odpowiednie buty i zapasy. Czy może skuteczniej dochodzisz do celu, gdy po prostu spontanicznie wyruszasz, a w efekcie idziesz kilometry w klapkach i po zalanej deszczem ziemi?

Dlatego do każdej drogi warto się przygotować!

Wiele naszych działań w życiu, niepotrzebnie utyka w gąszczu zbędnych emocji, wyobrażeń, źle wybranej drogi i braku wiedzy jak dalej iść. A tak wcale nie musi być.

Żeby skutecznie wprowadzić zmiany, trzeba zarówno chcieć je wprowadzić, jak i wiedzieć jak to zrobić skutecznie. Chęć, zależy tylko do Ciebie, ale to JAK to zrobić, znajdziesz w moich książkach i e-kursach. Serdecznie zapraszam!

E-booki dostępne są w wielu księgarniach internetowych – np. Empik, Virtualo, Ridero, PWN itd. – zawsze możesz skorzystać z tej księgarni, którą najbardziej lubisz, podane tu bezpośrednie linki są tylko przykładowe. Książki w formie papierowej możesz zamówić w księgarni Ridero, w opcji POD czyli tzw. druk na życzenie. Cena książki papierowej POD i czas dostawy są takie same jak w zwykłych księgarniach.

.

Zapraszam do lektury!

***

Kliknij TUTAJ i Sprawdź!

WKRÓTCE!

MagdaMeyer.eu - Asertywność dla kobiet

.

—–

—–

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.