fbpx

Konsulting biznesowy dla Firm

Konsultacje | Zarządzanie Zmianą w Organizacji

.

Szanowni Państwo, 

Jeśli chcieliby Państwo wprowadzić w Waszej firmie istotne zmiany organizacyjne: zmienić strukturę, przeorganizować zespoły, popracować nad komunikacją, określić i usprawnić słabe punkty albo po prostu skonsultować swoje pomysły z kompetentną merytorycznie osobą z zewnątrz, zapraszam na konsultacje biznesowe skierowane do firm.

Konsultacje koncentrują się szczególnie na zakresach kluczowych dla zarządzania zmianą w organizacji tj. optymalizacji pracy indywidualnej i zespołowej oraz usprawnianiu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.  

Zakres konsultacji oraz oczekiwana ilość godzin są każdorazowo uzgadniane indywidualnie.

Konsultacje płatne są za godzinę. Ta sama stawka dotyczy czasu poświęconego na każdy kolejny etap tj.: zbieranie danych w Państwa firmie, ich analizę, przygotowanie raportu i wniosków oraz omówienie wyników. Oczywiście z góry określamy ile godzin zostanie przeznaczone na każdy kolejny etap, tak aby mieli Państwo zawsze pełną kontrolę nad kosztami konsultacji.

Godzina mojej pracy dla Państwa firmy 60 minut – to Państwa inwestycja: 300 PLN + VAT.

Zewnętrza konsultacja pomaga unikać błędów, a błędy bywają kosztowne. Zawsze warto skorzystać z drugiego puntu widzenia, szczególnie, gdy podejmuje się istotne biznesowo decyzje. Uzyskanie kompetentnej opinii z zewnątrz, może pomóc uniknąć niedoszacowania lub przeszacowania, zarówno w zakresie zagrożeń, jak i możliwości. Warto również regularnie przeprowadzać audyt organizacyjny, szczególnie, gdy firma prężnie się rozwija, szybko przechodzi przez kolejne etapy i pojawiają się zupełnie naturalnie związane z tym kryzysy.

Każda firma musi wciąż ewoluować, aby płynnie dostosowywać swoją strukturę i zasady działania do stale zmieniającego się otoczenia zewnętrznego. Punkt widzenia z wewnątrz jest zawsze najbardziej istotny dla każdej organizacji, jednak nie zawsze wystarcza, gdy w natłoku bieżących zadań łatwo popaść w rutynę, i wtedy bezpieczeństwo może zapewnić druga opinia zewnętrznego konsultanta.

Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać niezależną profesjonalną opinię w zakresie możliwych usprawnień efektywności działań Waszej Firmy lub skonsultować proces wprowadzania planowanych zmian, zapraszam do współpracy.

Zapraszam do współpracy!

Komunikacja wewnętrzna w firmie: szkolenia dedykowane

Twoja firma potrzebuje wsparcia w rozwijaniu swojego biznesu? Szukasz eksperta, który pomoże osiągnąć lepsze wyniki i zwiększyć efektywność? Z przyjemnością pomogę! Jako doświadczony coach oferuję profesjonalne konsultacje biznesowe, które pozwolą Ci na rozwój Twojej firmy i zwiększenie jej konkurencyjności na rynku. Współpracuje zarówno z małymi, lokalnymi przedsiębiorstwami, jak i z dużymi korporacjami. Działam w oparciu o wiedzę i doświadczenie, dopasowując odpowiednie rozwiązania do indywidualnych potrzeb moich Klientów. Umów się na spotkanie w Warszawie lub w formie online.

Profesjonalne szkolenie: komunikacja wewnętrzna w organizacji

W dzisiejszych czasach, w których firmy i organizacje zmieniają się, rozwijają bardzo szybko, komunikacja wewnętrzna staje się coraz ważniejszym elementem ich funkcjonowania. Dlatego też szkolenie z zakresu komunikacji wewnętrznej w organizacji może okazać się nie tylko przydatne, ale wręcz niezbędne. Współpraca między pracownikami, zarządzanie projektami, przepływ informacji, czy też rozwiązywanie konfliktów – to tylko niektóre z wielu aspektów, w których komunikacja wewnętrzna odgrywa kluczową rolę. Współpracownicy oraz managerowie powinni wiedzieć, jak skutecznie komunikować się między sobą, aby praca przebiegała sprawnie i efektywnie.

Zwiększ skuteczność swojego przedsiębiorstwa!

Dedykowane szkolenie z zakresu komunikacji wewnętrznej w firmie może pomóc pracownikom w doskonaleniu swoich umiejętności w tym zakresie. Uczestnicy takiego kursu będą mieli okazję poznać różne techniki komunikacyjne, które pomogą im w budowaniu dobrych relacji z innymi współpracownikami, a także w radzeniu sobie z konfliktami. Dodatkowo, szkolenie może pomóc w ujednoliceniu sposobu przekazywania informacji w danej firmie. Dzięki poprawie komunikacji, pracownicy będą czuć się bardziej zaangażowani w pracę, a także bardziej zmotywowani efektywnego działania i osiągania wspólnych celów.

Jeśli chcesz poznać szczegóły moich usług konsultacyjnych i dowiedzieć się, jak moje szkolenie z komunikacji w organizacji może pomóc właśnie Twojej firmie w osiągnięciu sukcesu, skontaktuj się ze mną już dziś!

.

.

KONTAKT

Wpisz w powyższe pole ile jest 11 + 2

.

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.