fbpx

Konsulting biznesowy dla Firm

Konsultacje | Zarządzanie Zmianą w Organizacji

.

Szanowni Państwo, 

Jeśli chcieliby Państwo wprowadzić w Waszej firmie istotne zmiany organizacyjne: zmienić strukturę, przeorganizować zespoły, popracować nad komunikacją, określić i usprawnić słabe punkty albo po prostu skonsultować swoje pomysły z kompetentną merytorycznie osobą z zewnątrz, zapraszam na konsultacje biznesowe skierowane do firm.

Konsultacje koncentrują się szczególnie na zakresach kluczowych dla zarządzania zmianą w organizacji tj. optymalizacji pracy indywidualnej i zespołowej oraz usprawnianiu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.  

Zakres konsultacji oraz oczekiwana ilość godzin są każdorazowo uzgadniane indywidualnie.

Konsultacje płatne są za godzinę. Ta sama stawka dotyczy czasu poświęconego na każdy kolejny etap tj.: zbieranie danych w Państwa firmie, ich analizę, przygotowanie raportu i wniosków oraz omówienie wyników. Oczywiście z góry określamy ile godzin zostanie przeznaczone na każdy kolejny etap, tak aby mieli Państwo zawsze pełną kontrolę nad kosztami konsultacji.

Godzina mojej pracy dla Państwa firmy 60 minut – to Państwa inwestycja: 300 PLN + VAT.

Zewnętrza konsultacja pomaga unikać błędów, a błędy bywają kosztowne. Zawsze warto skorzystać z drugiego puntu widzenia, szczególnie, gdy podejmuje się istotne biznesowo decyzje. Uzyskanie kompetentnej opinii z zewnątrz, może pomóc uniknąć niedoszacowania lub przeszacowania, zarówno w zakresie zagrożeń, jak i możliwości. Warto również regularnie przeprowadzać audyt organizacyjny, szczególnie, gdy firma prężnie się rozwija, szybko przechodzi przez kolejne etapy i pojawiają się zupełnie naturalnie związane z tym kryzysy.

Każda firma musi wciąż ewoluować, aby płynnie dostosowywać swoją strukturę i zasady działania do stale zmieniającego się otoczenia zewnętrznego. Punkt widzenia z wewnątrz jest zawsze najbardziej istotny dla każdej organizacji, jednak nie zawsze wystarcza, gdy w natłoku bieżących zadań łatwo popaść w rutynę, i wtedy bezpieczeństwo może zapewnić druga opinia zewnętrznego konsultanta.

Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać niezależną profesjonalną opinię w zakresie możliwych usprawnień efektywności działań Waszej Firmy lub skonsultować proces wprowadzania planowanych zmian, zapraszam do współpracy.

Zapraszam do współpracy!

.

.

KONTAKT

Wpisz w powyższe pole ile jest 11 + 2

.

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.