fbpx

e-Kurs: Koniec to Nowy Początek!

Witaj,

W życiu czasem trzeba zacząć od Nowa!

Niekiedy spotykają nas rzeczy, których wcale nie chcemy – rozstanie, utrata pracy, problemy finansowe itp. itd.

Nie zawsze mamy wpływ na okoliczności, ale zawsze mamy wpływ na to, co my sami wtedy zrobimy.

Gdy kończy się coś, co było dla nas ważne, mamy dwa wyjścia – możemy usiąść, narzekać, mieć pretensje do okoliczności i świata, i zostać w tym stanie czasem na resztę życia, albo otrzepać się, rozejrzeć i pójść dalej w nowym kierunku. Zacząć od Nowa!

e-Kurs: Koniec to Nowy Początek | MagdaMeyer.eu coaching zmiany online
e-Kurs: Koniec to Nowy Początek | MagdaMeyer.eu coaching zmiany online
e-Kurs: Koniec to Nowy Początek | MagdaMeyer.eu coaching zmiany online

Zaczynanie od Nowa nie zawsze jest proste, bo w przeszłości trzymają nas nasze emocje i niezgoda na to co się wydarzyło, a z drugiej strony nasza nowa przyszłość wydaje się zasnuta gęstą mgłą – nie wiemy co nas tam czeka i dokąd w ogóle mamy iść. Dlatego najchętniej zostalibyśmy tu gdzie jesteśmy i nie ruszyli się nigdzie ani na krok. Tyle, że wtedy tracimy szansę na to, aby pójść w życiu dalej, odkryć nowe możliwości, a w końcu znaleźć się w miejscu, które może być nawet ZNACZNIE lepsze od tego, w którym byliśmy wcześniej.

Bo przypomnij sobie różne, niezależne od Ciebie i może wtedy niechciane, zmiany, które wydarzyły się w Twoim życiu lub w życiu Twoich znajomych, a które ostatecznie wyszły wszystkim na dobre. Utrata pracy, po której znalazłaś lepszą, rozwód, dzięki któremu poznałaś nowe ważne dla Ciebie osoby itp. itd. Każdy z nas ma takie doświadczenia… o ile nie utknął na zawsze w tym co było, tylko szedł do przodu. Bo tylko od nas zależy co zrobimy, gdy znajdziemy się na rozdrożu – usiądziemy na poboczu i będziemy patrzeć jak mija życie, czy wstaniemy, wybierzemy nową drogę i pójdziemy dalej.

A jeśli chcesz pójść w to Nowe z mapą i w sposób uporządkowany, świadomie wybierając swoje nowe cele i dążąc do nich zdecydowanie i konsekwentnie, to właśnie ten kurs poprowadzi Cię krok po kroku na Twojej drodze do Nowego!

Bo każdy Koniec, to też Nowy Początek!

.

ZAPRASZAM na e-Kurs!

Kurs dostępny na Udemy: 

(kliknij w obrazek i przejdziesz bezpośrednio do kursu!)
e-Kurs: Koniec to Nowy Początek | MagdaMeyer.eu coaching zmiany online
e-Kurs: Koniec to Nowy Początek | MagdaMeyer.eu | Coaching online

.

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.