Indywidualny coaching menedżerski, w tym online
.
Masz przed sobą ogromne wyzwanie, jakim jest zbudowanie zupełnie nowego zespołu i zależy Ci na tym, by od początku działał on skutecznie? Chcesz, by Twoi współpracownicy zinternalizowali wartości, jakie przyświecają Tobie oraz całej organizacji? A może Twoją rolą jest odświeżenie zespołu, który do tej pory mierzył się z różnymi wewnętrznymi problemami? Jeżeli aktywnie poszukujesz rozwiązań, dzięki którym szybko załagodzisz każdy konflikt i staniesz się skutecznym liderem, to kilka sesji indywidualnego coachingu z pewnością jest ofertą dla Ciebie! Sprawdź, co możesz zyskać dzięki kilku spotkaniom, w tym także online.
.
Coaching indywidualny: Warszawa
.
Każdego dnia managerowie stają przed zupełnie nowymi wyzwaniami albo takimi, z jakimi wcześniej mieli już do czynienia. Jeżeli jednak Twoje stare, sprawdzone metody przestały działać, to właśnie Ty możesz zmienić podejście. Na problem, który powtarza się co jakiś czas i wraca jak bumerang, potrzebujesz zareagować inaczej. Jak?
Podczas coachingu indywidualnego skupimy się na Twoich celach, które chcesz osiągnąć.
Korzystając z technik coachingowych, pomogę Ci opracować plan skutecznego rozwiązania zadania, z jakim aktualnie się mierzysz. Warto pamiętać, że podczas procesu coachingowego nie skupiamy się na analizie słabości i tego, co może pójść nie tak. Zamiast tego koncentrujemy się na tym, jakimi zasobami dysponujesz, jakie masz atuty oraz jak dokładnie możesz osiągnąć zamierzony cel. Pomogę Ci zrozumieć poszczególne mechanizmy, tak, byś potrafił dostosować rodzaj działania do tego, z czym mierzysz się w praktyce.
Przekonaj się, jak przydatnym narzędziem jest profesjonalny coaching! Zapraszam na sesje w Twojej firmie na terenie Warszawy i okolic, jak również online.
.
Coaching kariery i rozwoju osobistego
.
Chcesz piąć się po szczeblach kariery w organizacji, z którą wiążesz swoją przyszłość lub zmienić firmę? Zastanawiasz się, jak możesz podnieść swoje kwalifikacje po to, by przełożeni dostrzegli Twój potencjał i pozwolili Ci się wykazać? A może obawiasz się wypalenia zawodowego? Niepewność, poczucie trwałego zmęczenia czy brak zaufania ze strony współpracowników może okazać się trudnym wyzwaniem i wiele osób w takiej sytuacji decyduje się na zmianę miejsca pracy. W nowym środowisku może być niełatwo się odnaleźć, a i nie zawsze rezygnacja z pracy jest jedynym wyjściem. Menedżerowie zwykle sami dobrze znają odpowiedzi i rozwiązania na trudności, z jakimi się mierzą, a zadaniem coacha jest zadanie odpowiedniego pytania, które pozwoli im połączyć przysłowiowe kropki.
Jeśli szukasz w Warszawie specjalisty od coachingu biznesowego lub rozwoju osobistego, sprawdź moją ofertę sesji indywidualnych. Rozwój zarówno biznesowy, jak i osobisty są nieodłączną częścią kariery każdego menadżera, kierownika, dyrektora czy lidera zespołu. Nieustanne doskonalenie umiejętności miękkich oraz poszukiwanie nowych rozwiązań dla starych problemów, pozwala skutecznie prowadzić organizację do dalszych sukcesów.
Zapoznaj się z moją ofertą coachingu indywidualnego dla managerów, książek oraz kursów z zakresu rozwoju osobistego, a w razie pojawienia się tematów, z którymi chcesz indywidualnie popracować, zapraszam serdecznie na coaching indywidualny w Twojej firmie, w Warszawie i okolicach, albo online.
.
Indywidualny coaching biznesowy
.
W firmie, w której zajmujesz kierownicze stanowisko, wprowadzane są zmiany strukturalne i organizacyjne? Twoim zadaniem jest dopasować pracę zespołu do nowych standardów, wynikających na przykład z nowelizacji przepisów albo inaczej wyznaczonego kierunku rozwoju marki? Zastanawiasz się, w jaki sposób poprowadzić pracowników przez zmiany, by jednocześnie nie ucierpiały wypracowane wcześniej relacje oparte na wartościach, autorytecie oraz zaufaniu?
Zapraszam na indywidualny coaching biznesowy, podczas którego pomogę Ci w planowaniu odpowiednich kroków i ich realizacji.
.
Coaching biznesowy: Warszawa oraz spotkania online
.
Praca z zespołem ludzi o różnych temperamentach, wartościach, priorytetach czy motywatorach wewnętrznych oraz zewnętrznych to ogromne wyzwanie dla lidera. Niekiedy sposób komunikacji albo sposób przekazywania informacji zwrotnej mogą przesądzić o relacjach, jakie zapanują w miejscu pracy. Chcąc rozwijać się jako przywódca i móc prowadzić zespół do sukcesu, skorzystaj z oferty indywidualnego coachingu biznesowego w Twojej firmie na terenie Warszawy i okolic lub w formie spotkań online!
.
Coaching indywidualny: Warszawa oraz online
.
Coaching indywidualny, zarówno osobisty, jak i managerski, możliwy jest ONLINE lub w firmie Klienta na terenie Warszawy i okolic..
Coaching jest pracą krótkoterminową, nastawioną na rozwiązanie jednego konkretnego zagadnienia. Czasem wystarcza jedna sesja, zwykle 3-5, rzadko potrzeba więcej niż 10.
Coaching może być wykorzystywany zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie, ale szczególnie chętnie wykorzystywany jest przez managerów i właścicieli firm, naturalnie przyzwyczajonych na co dzień do charakterystycznego dla coachingu sposobu myślenia – czyli nastawionego na konkretny rezultat, szukanie możliwości i dostępnych rozwiązań.
W trakcie pracy coachingowej skupiamy się tym, co chcesz osiągnąć, jak możesz to osiągnąć i co może Ci w tym pomóc. Nastawiamy się na cel, możliwości i opieramy się na Twoich zasobach.
W coachingu nie skupiamy się na problemach, ale na rozwiązaniach. Nie odnosimy się do słabych stron, ale do mocnych. To powoduje, że coaching działa skutecznie i szybko, bo czas poświęcony jest wyłącznie na to co może nas doprowadzić do celu.
Coaching nie jest terapią, jest praktyczną techniką podnoszenia skuteczności działania i osiągania celów.
Jeśli tego właśnie szukasz, zapraszam na sesje!
.
ZAPRASZAM!
.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące cen, terminów, sposobu zapisów, płatności itp., w formie listy wyboru znajdziesz klikając poniżej w FAQ – Coaching lub bezpośrednio na stronie sprawdzając tekst poniżej.
.
.
FAQ – Coaching
.
Czym jest coaching?
Coaching to skuteczna technika rozwoju osobistego, indywidualnego lub grupowego.
To, co charakteryzuje coaching, to przede wszystkim:
-opieranie się w procesie na mocnych stronach Klienta, zamiast odwoływania się do słabych;
-szukanie możliwości, zamiast koncentrowania się na problemach;
-skupianie się na tym co jest dostępne i możliwe tu i teraz, zamiast na przeszłych trudnościach i ograniczeniach;
-skierowanie energii na konkretny, wcześniej dobrze dookreślony, Cel.
Coaching to bardzo praktyczna technika, prowadząca nas do Celu najprostszą możliwie drogą.
To zawsze sam Klient wybiera Cel oraz decyduje jaka drogą do niego pójdzie. Rola Coacha polega na asystowaniu mu w tym procesie i wspieraniu Klienta w dotarciu do jego własnych, czasem mocno ukrytych, wewnętrznych zasobów i odkryciu zewnętrznych możliwości, które są dostępne tu i teraz.
Coaching jest bardzo pozytywny i zawsze nastawiony na praktyczne działanie. I to te dwa elementy powodują, że jest skuteczny.
Czyli w skrócie:
Przyglądamy się temu co chcesz osiągnąć i dlaczego właśnie to chcesz osiągnąć – i na tej podstawie określamy praktyczny, możliwy do zrealizowania Twój Cel.
Przyglądamy się jakie masz zasoby – umiejętności, możliwości finansowe, cechy charakteru, kontakty itp. – wszystko co może być pozytywnie użyte na drodze do Twojego Celu.
Na podstawie 2-ch powyższych punktów określamy trasę – co potrzebujesz zrobić, aby osiągnąć swój Cel.
Następnie dzielimy trasę na etapy i określamy je w czasie.
A potem, po prostu realizujesz swój Plan :). Krok po kroku. Ewentualnie korygujesz go po drodze. jeśli zmienią się okoliczności lub/i Twoje oczekiwania.
Coach może Ci towarzyszyć na każdym etapie tego procesu. A może też tylko w niektórych – wybór zawsze należy tylko do Ciebie.
Ile sesji coachingu potrzeba?
Nie da się tego określić jednoznacznie, to sprawa indywidualna.
Jednak coaching to praca krótkoterminowa. Czasem wystarczy 1 sesja, w innym przypadku potrzebne są 3, rzadko jest to więcej niż 10.
Coaching jest precyzyjną pracą – dotyczącą jednego konkretnego tematu – określonego Celu. Na nim się skupiamy. To ile może być potrzebnych sesji, zależy od tego czy wybrany Cel jest krótko czy długo terminowy, zależy także od zasobów Klienta związanych z wyznaczonym Celem – czyli od tego na ile Cel jest odległy od tego co jest w życiu Klienta tu i teraz, a także od osobistego zaangażowania w proces i przede wszystkim od samych chęci Klienta.
Każda sesja jest w takiej samej cenie, także nie musisz niczego deklarować z góry i korzystasz z tylu sesji z ilu chcesz, umawiając się na bieżąco.
Gdzie odbywają się sesje coachingu?
Są dwie możliwości:
Sesje Online – dostępne dla każdego i z dowolnego miejsca na świecie.
lub
w firmie Klienta na terenie Warszawy i okolic – opcja dostępna wyłącznie dla Firm.
Dostępne godziny sesji coachingu.
Sesje coachingu odbywają się w godzinach, które ustalamy indywidualnie.
Sesje stacjonarne – dostępne w firmie Klienta na terenie Warszawy i okolic – zwykle nie są umawiane później niż o godzinie 20.00.
Sesje online są pod tym względem bardziej elastyczne – dla nich możliwe są również godziny wieczorne albo nawet nocne, co znacznie ułatwia korzystanie Klientom przebywającym w innych strefach czasowych.
Dni w jakich można umówić sesję również są elastyczne – możemy spotykać się zarówno w dzień powszedni, jak i w weekendy.
Aby ustalić szczegóły zapraszam do KONTAKTU.
Czy dostępne są sesje coachingu ONLINE.
TAK, sesje online coachingu są jak najbardziej dostępne. I jak najbardziej je polecam!
Sesja online daje możliwość skorzystania z coachingu z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Nie ważne w jakim mieście mieszkasz, nie ważne w jakim kraju pracujesz. Możesz skorzystać z sesji siedząc w biurze, odpoczywając we własnym domu w kapciach na ulubionym fotelu, z hotelu na wakacjach, a nawet ze środka lasu, jeśli tylko masz tam zasięg Internetu.
Sesje online są także dostępne w bardziej elastycznych godzinach (sprawdź tutaj), jak również w korzystniejszych cenach (sprawdź tutaj).
Sesje online są dokładnie tak samo wartościowe jak sesje stacjonarne, a jednocześnie są znacznie łatwiej dostępne dla każdego, niezależnie od jego miejsca zamieszkania lub pobytu, jak również są zwykle znacznie wygodniejsze organizacyjnie zarówno dla Klienta jak i Coacha.
Zapraszam Cię więc na sesję online! Jeśli chcesz się zapisać lub masz dodatkowe pytania – skorzystaj z formularza kontaktowego.
Ile trwa jedna sesja coachingu?.
Sesja coachingu indywidualnego trwa 45 minut. To czas, który pozwala Klientowi intensywnie popracować, a jednocześnie nie stracić koncentracji. Sesja coachingu wymaga skupienia, odsunięcia innych spraw na bok i szczerego zaangażowania się w wewnętrzną pracę, także zbyt długie sesje nie były by efektywne, a jednocześnie zbyt krótkie sesje nie pozwoliły by dokończyć rozpoczętej na początku sesji pracy. Także 45 minut jest optymalnym czasem trwania pojedynczej sesji coachingu dla Klienta indywidualnego.
Jak często odbywają się sesje coachingu indywidualnego?.
To sprawa indywidualna, zależna od Klienta. Tego jak sam/a widzi / czuje taką potrzebę.
Najlepiej spotykać się regularnie, żeby móc płynnie kontynuować to co zostało rozpoczęte podczas poprzedniej sesji i nie musieć zaczynać procesu od początku. Jednak najważniejsze jest, żeby to Klient czuł się dobrze z tempem i częstotliwością pracy indywidualnej.
Optymalnie to sesja 1-2x na tydzień. Jednocześnie wskazane by było nie rzadziej niż raz na miesiąc – jeśli są to sesje kontynuowane w ramach jednego procesu. Z sesji pojedynczych, będących oddzielnymi procesami, można korzystać dowolnie.
Tematy jakimi możemy zając się w trakcie coachingu.
Możemy skupić się na każdym temacie, który jest dla Ciebie ważny. Tylko warto tu podkreślić, że coaching jako technika nie polega na swobodnym rozmawianiu na różne zmieniające się tematy, nawet jeśli są dla Ciebie naprawdę ważne.
Jeśli chcesz coś „przegadać” z drugą osobą, wtedy możemy umówić się na konsulting. Warunki organizacyjno-finansowe pozostaną te same, ale trzeba już na starcie mieć jasność z obu stron na co się umawiamy i do czego dążymy, aby móc osiągać satysfakcjonujące rezultaty.
Coaching zaczyna się od określenia jednego Celu, który chcesz osiągnąć. Zawodowego lub osobistego. Dalej wszystko co robimy ma nas doprowadzić do osiągnięcia tego, wcześniej prawidłowo doprecyzowanego, Celu. Idziemy więc w bardzo konkretnym kierunku przez cały proces coachingu.
Natomiast to czy Twój Cel dotyczy zmiany pracy, stania się bardziej asertywnym, spłacenia długów, wprowadzenia koniecznych zmian w firmie czy rozpoczęcia nowego życia w nowym mieście lub kraju, to jest drugorzędne. Ważne, że wiesz dobrze czego chcesz, co ma być konkretnym efektem coachingu. I to jest punkt wyjścia do dalszej pracy w tej technice.
Czy coaching jest tylko dla biznesu?
Zdecydowanie NIE. Coaching można tak samo wykorzystywać w sprawach życia prywatnego, w szeroko pojętym rozwoju osobistym, jak w biznesie.
Coaching rzeczywiście najbardziej powszechny jest w zastosowaniach biznesowych, ale wynika z tego, że poza biznesem niewiele osób tak na prawdę wie, czym jest coaching i co może im przynieść. Drugim powodem często jest cena sesji, dla biznesu niewygórowana, dla prywatnych budżetów może być zaporowa, szczególnie jeśli ktoś bierze się pod uwagę tylko koszt pojedynczej sesji, a nie całego procesu coachingowego, który zwykle się składa tylko z kilku sesji.
Natomiast coaching jako taki, dostępny jest jak najbardziej również do zastosowań nie-biznesowych, a przy obecnych możliwościach korzystania z sesji online, stał się dostępny dla każdego także niezależnie od miejsca zamieszkania.
Kto prowadzi tutaj coaching?.
Wszystkie sesje prowadzę osobiście.
Moje Bio: ukończyłam Handel Zagraniczny w SGH w Warszawie, podyplomowe Zarządzanie w SGH w Warszawie, podyplomową Psychologię Zarządzania w SWPS w Warszawie, roczne Studium Coacha Basic & Executive Level w GWPS w Warszawie oraz wiele innych kursów i szkoleń. Przez wiele lat prowadziłam projekty organizacyjne i wprowadzałam zmiany w firmach o różnym profilu.
Od wielu lat interesuję się też rozwojem osobistym i przez lata sprawdzałam w praktyce na sobie co działa, a co nie.
A jeśli chcesz mnie bliżej poznać, zanim zdecydujesz się skorzystać z oferty coachingu, polecam Ci moje książki lub e-Kurs:.
Książka / e-Book: Jak sobie poradzić ze stresem
lub
e-Kurs: Jak zacząć od Nowa czyli Koniec to Nowy Początek!
Ile kosztuje coaching?
Cena sesji coachingu to:.
350PLN + VAT (co daje 430,50PLN brutto), jeśli sesja prowadzona jest stacjonarnie, w firmie Klienta na terenie Warszawy lub okolic.
lub
250PLN + VAT (co daje 307,50PLN brutto), dla sesji prowadzonych online..
W każdym przypadku sesja trwa 45 minut.
Czy coaching to terapia?
Nie, coaching zdecydowanie NIE jest terapią. Jedyne co łączy te techniki, to ich zainteresowanie poprawą sposobu funkcjonowania Klienta.
Natomiast poza tym, wszystko je różni.
Coaching skupiony jest na tu i teraz oraz na tym aby iść do przodu.
Terapia sięga do przeszłości, do tego co Klientowi przydarzyło się tam trudnego i co wciąż ma wpływ na jego życie.
Terapia odnosi się do tego co nie wyszło, sprawiło ból, wyciąga do świadomości obecne trudne emocje i analizuje ich przyczyny.
Coaching skupia się na sukcesach, na tym co się nam udało i jakie z tego możemy wyciągnąć wnioski dla siebie na przyszłość.
Praca w coachingu koncentruje się na konkretnym jednym Celu, który Klient chce aktualnie osiągnąć w swoim życiu osobistym lub zawodowym.
Praca w terapii koncentruje się zwykle na ogólnym krajobrazie psychicznym Klienta.
Coaching w przeciwieństwie do terapii nie wchodzi w trudne emocje, w ogóle się nimi nie zajmuje. Zajmuje się tym co pozytywne.
Coaching jest krótko lub najwyżej średnio terminowy, terapia najczęściej to długotrwały proces.
Podsumowując: Coaching to nie terapia. Nie ma ani takich samych celów, ma też zupełnie inne punkty odniesienia.
Najbliższy coachingowi styl terapii to CBT czyli Terapia Poznawczo-Behavioralna, ale nadal coaching jest zupełnie odrębną techniką rozwojową.
Coaching a mentoring
Mentoring jest formą wspierania rozwoju, najczęściej zawodowego, podczas której osoba bardziej doświadczona w konkretnej dziedzinie, sprawuje opiekę mentorską nad adeptem, który dopiero zaczyna iść tą samą drogą. Mentor ma pomóc unikać niepotrzebnych błędów i ułatwić wybieranie trafnych rozwiązań.
Mentora można porównać do przewodnika. Zna trasę, którą idziesz, bo sam wielokrotnie i to z sukcesami (to ważne!) nią przeszedł. Wie gdzie czeka Cię nierówna droga, a gdzie siedzi wilk i jak sobie z tym wszystkim poradzić. Prowadzi Cię korzystając z własnego doświadczenia.
Coach nie jest mentorem.
Coach nie prowadzi nikogo po jego drodze. Każdy z nas ma swoją własną drogę do przejścia i idzie nią we własnym tempie, podejmując po drodze swoje własne decyzje. Moja droga jest moją, Twoja jest Twoją. Moje rozwiązania i wybory nie muszą być dobre dla Ciebie w Twoim świecie i w Twoich uwarunkowaniach. W coachingu skupiamy się na tym, abyś to Ty odnalazł swoją własną najlepszą drogę, a nie poszedł moją.
Oczywiście zarówno coaching, konsulting, jak i mentoring mają swoje istotne zastosowania, zależne do sytuacji i żadna z tych technik nie jest lepsza ani gorsza. Każda przydatna jest w innych okolicznościach zależnie od Twoich aktualnych potrzeb. Ale abyś mógł/a świadomie wybrać jedną z nich, to potrzebujesz najpierw wiedzieć czym się od siebie różnią.
Coaching a konsulting.
W skrócie, te techniki różnią się tym, kto ma rolę wiodąca w procesie.
W przypadku konsultingu, to Konsultant pełni najbardziej aktywną rolę w procesie. To on analizuje działania, których dotyczą konsultacje, określa pola do usprawnień, proponuje rozwiązania i na koniec gotowe podsumowanie przedstawia Klientowi. Konsultant może też na bieżąco doradzać osobom zarządzającym, w trakcie wprowadzanych przez nie zmian albo w obszarze ich codziennego funkcjonowania zawodowego, w zakresach, w jakich został o to poproszony.
Czyli Konsultant to profesjonalny doradca.
Natomiast Coach zdecydowanie nie jest doradcą!
Coach nie doradza Klientowi, co on powinien lub czego nie w danej sytuacji zrobić. Rolą Coacha jest, zamiast tego, pomóc Klientowi samodzielnie zrozumieć jakie są jego motywacje, priorytety, cele, jakie ma możliwości i jak może z nich skorzystać. Dlatego Coach głównie posługuje się pytaniami w swojej pracy, a nie twierdzeniami. Proponuje ćwiczenia, które mogą pomóc Klientowi zobaczyć analizowane zagadnienie z innej, nowej strony, ale ćwiczenie wykonuje sam Klient. Coach jedynie mu w tym asystuje. Coacha można porównać do trenera na siłowni. Zatrudniasz go, aby pomógł Ci zadbać o formę, i on to zrobi, ale jednocześnie nie zrobi niczego za Ciebie. Zaproponuje ćwiczenia, będzie stał obok, pomoże ci zachować motywację, jak będziesz opadać z sił. Ale to Ty i tylko Ty, wybierasz co ćwiczysz, jak ćwiczysz i to zawsze tylko Ty ćwiczysz.
Czy coaching jest skuteczny?.
Tak. Zdecydowanie jest.
O tym świadczy jego popularność na całym świecie i to od lat.
Co jakiś czas pojawiają się nowe kierunki rozwoju osobistego, techniki podnoszenia efektywności działania, albo osiągania celów życiowych itp. Czas i Klienci weryfikują ich przydatność.
Niektóre znikają po kilku miesiącach, inne po kilku latach. Niektóre pojawiają się tylko w jednym kraju i tam zostają, bo nikt poza niewielką grupą zwolenników nie jest nimi zainteresowany.
A niektóre, tak jak coaching, zdobywają popularność na całym świecie i utrzymują ją przez lata, mimo, że niekoniecznie są tanie. Tak jest, bo po prostu się sprawdzają.
Coaching jest skuteczną techniką rozwoju osobistego, podnoszenia efektywności działania i osiągania ważnych celów i dlatego ludzie chętnie z niego korzystają od wielu lat i w wielu krajach świata.
Dlaczego coaching jest skuteczny?.
Coaching jest tak skuteczny, bo stosuje techniki prowadzące bezpośrednio do Celu i możliwie najkrótszą drogą.
- Pomyśl, kiedy lepiej działasz? Czy wtedy, gdy jesteś zmartwiony/a, czy może wtedy gdy jesteś pełen energii?
- Czy aby skutecznie działać potrzebujesz jasno wiedzieć dokąd konkretnie zmierzasz, czy nie jest Ci to do niczego potrzebne?
- Czy jeśli brakuje Ci systematyczności, to osiągasz zaplanowane przez siebie Cele czy może wręcz przeciwnie?
- Czy zdarza się, że brakuje Ci po drodze motywacji, albo tracisz wiarę w siebie? Jak to wtedy wpływa na Twoje działanie?
Coaching jest skuteczny, bo praktycznie odpowiada na te pytania i na wiele innych. Powstał w efekcie skrupulatnego przeanalizowania co nam konkretnie pomaga w działaniu, i na tym właśnie się koncentruje. A dzięki temu oszczędza nasz czas i prowadzi nas prosto do celu.
Coaching to nie magia ani żadne tajemne techniki.
Zwykle działamy po prostu w sposób nawykowy i automatyczny, a przez to niekoniecznie optymalny. Praca w coachingu prowadzi do tego, aby przyjrzeć się temu jak funkcjonujemy w różnych sytuacjach, wyeliminować to co zbędne i zastąpić tym co nas wspiera i wskazuje możliwości. Zmieniasz sposób w jaki działasz na bardziej efektywny, a to pozwala Ci łatwiej osiągać, to na czym ci zależy, a co wcześniej mogło wydawać się poza Twoim zasięgiem.
Coaching jest więc absolutnie praktyczny. I dlatego właśnie jest tak skuteczny.
Czy coaching to tylko nowa moda?
Każda moda ze swojej natury jest chwilowa i szybko przemijająca, a coaching jest stosowany na całym świecie już od wielu lat i jego popularność wciąż rośnie.
Jest to możliwe dlatego, że technika określana mianem coachingu jest po prostu skuteczna.
Osoby, które spróbowały polecają go innym, a także same korzystają ponownie, gdy potrzebują wprowadzić kolejne ważne dla nich zmiany.
Trwała popularność coachingu i jego ogólnoświatowy zasięg najlepiej potwierdzają, że nie jest to jedynie chwilowa moda, a sprawnie działający i skuteczny system efektywnego wspierania rozwoju jednostek i grup.
Jak umówić się na sesję coachingu?
Jeśli chcesz się umówić na sesję coachingu, skontaktuj się ze mną za pomocą dostępnego na stronie Kontakt formularza kontaktowego – znajdziesz to też TUTAJ – wtedy ustalimy wszystkie szczegóły mailowo lub telefonicznie.
Na stronie jest dostępny wyłącznie Formularz Kontaktowy – nie ma podanego maila ani numeru telefonu – bo to jak dotąd, skutecznie ogranicza ilość spamu.
Jak zapłacić za sesję coachingu?
Płatności za sesję coachingu można dokonać przelewem na konto:
mBANK
85 1140 0026 0000 5433 5900 6708
Osoby prywatne: Sesje online opłacane są z góry, i powinny być opłacone na powyższe konto co najmniej 24 godziny przed umówioną uprzednio sesją. Sesje nie opłacone w całości 24 godziny przed zaplanowaną sesją są automatycznie wykreślane z kalendarza. Przed opłaceniem sesji – aby upewnić się co do warunków zwrotów, innych terminów itp. – warto sprawdzić szczegółowy Regulamin Świadczenia Usług, który znajdziesz Tutaj. Aktualne ceny sesji coachingu online znajdziesz Tutaj...
Dla Firm: Firmy dokonują płatności na ten sam wyżej wymieniony numer rachunku, ale na zasadach i w terminach określonych odrębnie w umowie współpracy.
Co jeszcze jest warto wiedzieć o coachingu?.
Jeśli przeczytałeś stronę, a przede wszystkim FAQ – Coaching, to wiesz wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby móc zdecydować, czy coaching jest czymś, z czego w tym momencie chcesz skorzystać.
Warto tu jeszcze dodać tylko, że coaching pojawia się w mediach i w Internecie w bardzo różnych odsłonach. Różne osoby różnie go rozumieją i różnie go prowadzą. Różne osoby też są odbiorcami coachingu i w związku z tym mają różne potrzeby. W efekcie coaching może wyglądać bardzo różnie.
Jak ja go prowadzę i jak do niego podchodzę, wiesz już z FAQ, mojej strony, a może także z moich książek lub kursu.
Jeśli ta wersja podejścia do coachingu, którą tu proponuję, jest tym co Tobie właśnie odpowiada, to serdecznie zapraszam do kontaktu i rozpoczęcia pierwszej sesji!
Inne możliwości.
Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany/a czy coaching jest dla Ciebie, albo chciałabyś lepiej poznać sposób pracy jaki oferuję, zanim zapłacisz za sesje coachingu, wtedy zapraszam Cię do skorzystania najpierw z moich książek, na przykład:.
Jak sobie poradzić ze stresem.
albo z e- Kursu:.
Jak zacząć od Nowa. Czyli Koniec to Nowy Początek!
.