fbpx

Ceny – coaching

Coaching – CENY – sesje indywidualne

.

Coaching indywidualny, zarówno osobisty, jak i managerski, możliwy jest ONLINE lub w firmie Klienta na terenie Warszawy i okolic..

Coaching jest pracą krótkoterminową, nastawioną na rozwiązanie jednego konkretnego zagadnienia. Czasem wystarcza jedna sesja, zwykle 3-5, rzadko potrzeba więcej niż 10.

Coaching może być wykorzystywany zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie, ale szczególnie chętnie wykorzystywany jest przez managerów i właścicieli firm, naturalnie przyzwyczajonych na co dzień do charakterystycznego dla coachingu sposobu myślenia – czyli nastawionego na konkretny rezultat, szukanie możliwości i dostępnych rozwiązań.

W trakcie pracy coachingowej skupiamy się tym, co chcesz osiągnąć, jak możesz to osiągnąć i co może Ci w tym pomóc. Nastawiamy się na cel, możliwości i opieramy się na Twoich zasobach.

W coachingu nie skupiamy się na problemach, ale na rozwiązaniach. Nie odnosimy się do słabych stron, ale do mocnych. To powoduje, że coaching działa skutecznie i szybko, bo czas poświęcony jest wyłącznie na to co może nas doprowadzić do celu.

Coaching nie jest terapią, jest praktyczną techniką podnoszenia skuteczności działania i osiągania celów.

Jeśli tego właśnie szukasz, zapraszam na sesje!

.

CENY:

.

Sesja stacjonarna (w firmie Klienta, Warszawa i okolice) 45 minut:

350 PLN* + VAT (=430,50 PLN brutto)

Sesja Online 45 minut:

250 PLN* + VAT (=307,5 PLN brutto)

.

.*ceny netto (do podanych cen należy doliczyć 23% VAT)

.

*Rezerwacja sesji indywidualnej przez osoby fizyczne, wymaga uregulowania z góry pełnej opłaty za sesję na konto: mBank nr. 85 1140 0026 0000 5433 5900 6708, tak aby wpłata pojawiła się na wskazanym koncie na co najmniej 24h przed zaplanowanym rozpoczęciem sesji. Brak płatności dokonanej w tym terminie równoznaczny jest z automatycznym anulowaniem ustalonego terminu sesji.

Jednocześnie sesje przedpłacone, mogą być odwołane lub przeniesione na inny termin, na zasadach określonych w Regulaminie świadczenia usług*, o ile taką informację otrzymam nie później niż 24h przed planowanym rozpoczęciem zarezerwowanej sesji. Jeśli jednak sesja zostanie odwołana z wyprzedzeniem krótszym niż 24h, zostaje uznana za zrealizowaną, a opłata nie podlega zwrotowi. Dlatego bardzo proszę o rezerwowanie sesji w sposób przemyślany, gdyż każda zarezerwowana sesja oznacza rezerwację mojego czasu i konieczność odmówienia innym potencjalnie zainteresowanym tym samym terminem.

.

.

ZAPRASZAM!

.

 

.

.

KONTAKT

Wpisz w powyższe pole ile jest 11 + 2
.

.

.

.

.

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.