Location,TX 75035,USA

Zarządzanie zmianą

Zarządzanie zmianą

.

Zarządzanie, polega na zapewnieniu, aby realizacja projektu przebiegła jak najefektywniej – tj. aby przyniosła oczekiwany efekt, ale też, aby nastąpiło to bez zbędnych kosztów.

Zarządzanie zakłada, że działamy w sposób uporządkowany zamiast chaotyczny, według planu, zamiast przypadkowo i przewidujemy okoliczności, aby z wyprzedzeniem móc usuwać to, co może nas później hamować.

Dlatego zmiana dobrze zarządzana przyniesie nam lepszy efekt i będzie wymagała mniejszych nakładów, niż zmiana, którą pozostawimy samą sobie. A równocześnie, największe straty przyniesie nam zmiana, której nie wprowadzimy, mimo, że dobrze wiemy, że jest nam potrzebna.

Niezależnie od tego, czy dotyczy to życia czy biznesu.

Czasem sami wprowadzamy zmiany, a czasem wprowadzają je za nas okoliczności. Niezależnie od tego jaki charakter ma zmiana, aby wyszła nam na korzyść, wymaga przygotowania dobrego planu, konsekwentnej jego realizacji i umiejętności właściwego reagowania na trudności. I w tych właśnie zakresach otrzymasz tutaj pomoc.

Na mojej stronie, kursach, książkach i wykładach i podczas konsultacji, dowiesz się jak:

  1. dobrze zaplanować zmiany
  2. efektywnie realizować plan
  3. mądrze radzić sobie z przeszkodami, w tym z emocjami

Nie zawsze mamy wpływ na wydarzenia, ale zawsze mamy wpływ na to, co z nimi dalej zrobimy. Warto więc działać tak, aby cokolwiek się wydarzy, przyniosło nam ostatecznie pożądany efekt, a aby tak się stało, potrzebujemy podejść do zmian mądrze czyli po prostu dobrze nimi zarządzać!!!1!.

.

Kiedy moja pomoc szczególnie Ci się przyda?

.

– Gdy chcesz wprowadzić ważne dla Ciebie zmiany

– Gdy potrzebujesz poradzić sobie ze zmianami, które same pojawiły się w Twoim życiu

– Gdy szukasz pomysłu na dobre zmiany

– Gdy chcesz poprawić wyniki w pracy, w sporcie, w życiu

.

Zapraszam! Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić!

.

Wpisz w powyższe pole ile jest 11 + 2

.

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.