Location,TX 75035,USA

Zarządzanie zmianą

Czym jest zarządzanie zmianą w życiu i w biznesie?

.MagdaMeyer.eu - Jak zarządzać zmianą w życiu i w biznesie

.

MagdaMeyer.eu

.

Zarządzanie, polega na zapewnieniu, aby realizacja projektu przebiegła jak najefektywniej – tj. miała najlepsze proporcie kosztów do efektów.

Dlatego zmiana dobrze zarządzana przyniesie nam lepszy efekt i będzie wymagała mniejszych nakładów, niż zmiana, którą pozostawimy samą sobie. A równocześnie, największe straty zawsze przyniesie nam zmiana, której nie wprowadzimy, mimo, że dobrze wiemy, że jest nam potrzebna.

Czasem sami wprowadzamy zmiany, a czasem wprowadzają je za nas okoliczności.

Niezależnie od tego jaki charakter ma zmiana, każda z nich wymaga: dobrego planowania, konsekwentnej realizacji planu i umiejętnego reagowania na trudności, jakie pojawiają się w trakcie jego realizacji. A do tego, wymaga jeszcze dobrego zarządzania emocjami, bo emocje są czynnikiem X, który może popsuć nam najlepszy nawet plan albo przeciwnie, ułatwić działanie.

Po ponad 20 latach doświadczenia zawodowego managera, patrzę na świat z perspektywy nastawionej na efekt. Podejmowane działania muszą być przede wszystkim skuteczne i realizowane optymalną drogą do celu.

.

Dlatego na mojej stronie, kursach, książkach i wykładach, dowiesz się jak:

  1. dobrze zaplanować zmiany w życiu i w biznesie
  2. realizować plan, aby skutecznie osiągać postawione sobie cele.
  3. radzić sobie z przeszkodami, które mogą pojawić się podczas drogi do celu.

.

W moim życiu, zmieniało się bardzo wiele, zarówno z mojej inicjatywy, jak i niekoniecznie z mojej. Mimo to za każdym razem zamiana przynosiła mi korzyść, nawet jeśli na początku nie wyglądało to optymistycznie. Nie zawsze mamy wpływ na wydarzenia, jakie dzieją się w naszym życiu, ale zawsze mamy wpływ na to co z nimi dalej zrobimy. Warto więc działać tak, aby cokolwiek się wydarzyło przyniosło nam korzyść, a aby tak się stało, potrzebujemy podejść zmian mądrze, zamiast przypadkowo i chaotycznie.

.

I dlatego właśnie, pomagam przedsiębiorcom, managerom i osobom prywatnym efektywnie wprowadzać zmiany w życiu i w biznesie.

.

Kiedy moja pomoc szczególnie Ci się przyda?

Gdy chcesz wprowadzić ważne dla Ciebie zmiany

Gdy potrzebujesz poradzić sobie ze zmianami, które same pojawiły się w Twoim życiu

Gdy szukasz pomysłu na dobre zmiany

Gdy chcesz poprawić wyniki w pracy, w sporcie, w życiu

.

.

Zapraszam!

Magda

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.