Location,TX 75035,USA

Zarządzanie zmianą

Zarządzanie, polega na zapewnieniu, aby realizacja dowolnego projektu przebiegła jak najefektywniej i przyniosła oczekiwane rezultaty.

Dlatego zmiana dobrze zarządzana przyniesie lepsze efekty i będzie wymagała mniejszych nakładów, niż zmiana, którą pozostawimy samą sobie. A największe koszty przyniesie zmiana, której nie wprowadzimy, mimo, że świetnie wiemy, że jest potrzebna.

Czasem sami wprowadzamy zmiany, a czasem to okoliczności wymuszają je na nas.

Zmiana, którą wprowadzamy sami, wymaga przede wszystkim dobrego planowania, a następnie właściwej realizacji planu. Zmiana, którą wymuszają na nas okoliczności, wymaga przede wszystkim szybkiej reakcji na okoliczności, a później planowego i konsekwentnego działania krok po kroku.

A to wszystko wymaga też dobrego zarządzania emocjami, zarówno naszymi jak i otoczenia, bo przy najlepszych nawet technikach planowania i wdrażania, to właśnie emocje są czynnikiem X, który może popsuć najlepszy nawet plan. Albo przeciwnie, znacznie ułatwić działanie. Emocje są ważne i są częścią nas. Warto o tym pamiętać, zarówno w życiu jak i w biznesie.

Wartością każdego działania jest jego Skuteczność. Po ponad 20 latach doświadczenia zawodowego managera, patrzę na świat z perspektywy nastawionej na efekt, a nie działanie dla działania. Działanie musi być skuteczne i zrealizowane w sposób optymalny, najlepiej najkrótszą możliwą drogą do celu. I to właśnie znajdziesz w moich książkach, nawet jeśli dotyczą emocji.

Na MagdaMeyer.eu znajdziesz więc wiedzę: 1. jak dobrze zaplanować zmiany w życiu i w biznesie 2. jak realizować plan, aby skutecznie osiągnąć postawione sobie cele. 3. jak radzić sobie z przeszkodami, które mogą pojawić się podczas drogi do celu.

Osobiście bardzo lubię zmiany! Zmieniało się w moim życiu bardzo wiele, zarówno z mojej inicjatywy, jak i niekoniecznie z mojej. Za każdym razem zamiana przynosiła pozytywny efekt, bez względu na to jak to wyglądało na początku. Świat jest zmianą i zmian nie unikniemy. Warto więc nauczyć się dobrze nimi zarządzać.

I dlatego właśnie uczę przedsiębiorców, managerów i osoby prywatne, jak skutecznie zarządzać zmianą w życiu i w biznesie.

Zapraszam i Ciebie

Magda

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.