Location,TX 75035,USA

Zarządzanie zmianą

.MagdaMeyer.eu - Jak zarządzać zmianą

.

Zarządzanie zmianą

.

Zarządzanie, polega na zapewnieniu, aby realizacja projektu przebiegła jak najefektywniej – tj. przyniosła zarówno oczekiwany efekt, jak i aby nastąpiło to bez zbędnych kosztów.

Zarządzanie zakłada, że działamy w sposób uporządkowany zamiast chaotyczny, według planu, zamiast przypadkowo i przewidujemy okoliczności, aby z wyprzedzeniem móc usuwać to, co może nas później hamować.

Dlatego zmiana dobrze zarządzana przyniesie nam lepszy efekt i będzie wymagała mniejszych nakładów, niż zmiana, którą pozostawimy samą sobie. A równocześnie, największe straty przyniesie nam zmiana, której nie wprowadzimy, mimo, że dobrze wiemy, że jest nam potrzebna.

Czasem sami wprowadzamy zmiany, a czasem wprowadzają je za nas okoliczności. Niezależnie od tego jaki charakter ma zmiana, każda z nich, aby wyszła nam na korzyść, wymaga planu, konsekwentnej jego realizacji i umiejętnego reagowania na trudności. I w tym właśnie otrzymasz tutaj pomoc.

Po ponad 20 latach doświadczenia zawodowego managera, patrzę na świat z perspektywy nastawionej na oczekiwany efekt. Na mojej stronie, kursach, książkach i wykładach, dowiesz się jak:

  1. dobrze zaplanować zmiany
  2. efektywnie realizować plan
  3. mądrze radzić sobie z przeszkodami

W moim życiu, zmieniało się bardzo wiele, zarówno z mojej inicjatywy, jak i niekoniecznie z mojej. Mimo to za każdym razem zamiana przynosiła mi korzyści, nawet jeśli na początku wcale jej nie chciałam. Nie zawsze mamy wpływ na wydarzenia, ale zawsze mamy wpływ na to co z nimi dalej zrobimy. Warto więc działać tak, aby cokolwiek się wydarzy, przyniosło nam oczekiwany efekt, a aby tak się stało, potrzebujemy podejść do zmian mądrze czyli po prostu nimi zarządzać..

I dlatego właśnie, pomagam przedsiębiorcom, managerom i osobom prywatnym skutecznie i zdrowo wprowadzać zmiany w życiu i w biznesie.

.

Kiedy moja pomoc szczególnie Ci się przyda?

Gdy chcesz wprowadzić ważne dla Ciebie zmiany
Gdy potrzebujesz poradzić sobie ze zmianami, które same pojawiły się w Twoim życiu
Gdy szukasz pomysłu na dobre zmiany
Gdy chcesz poprawić wyniki w pracy, w sporcie, w życiu

.

Zapraszam! Sprawdź jak mogę Ci pomóc!

Magda

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.