fbpx

Szkolenia dla Firm

Komunikacja wewnętrzna | Szkolenia dla Firm

.

Szanowni Państwo,

Jeśli chcą Państwo poprawić efektywność i wyniki Waszej firmy poprzez optymalizację komunikacji wewnętrznej, zapraszam na dedykowane szkolenie dla Firm.

Podstawą sprawnego działania każdej firmy jest jej dobra komunikacja. Różnice stylów komunikacji, niedomówienia, zbędne konflikty, a w efekcie duża rotacja lub trudności z dotrzymywaniem warunków kontraktów, negatywnie wpływają na skuteczność działania organizacji, a w efekcie na jej wyniki i długoterminową stabilność.

Zupełnie naturalne jest, że w każdej organizacji, w każdej grupie, zdarzają się różne charaktery, różne doświadczenia życiowe, inne style przekazywania informacji, a w efekcie powstają nieporozumienia, które mogą znacznie utrudnić działanie, mimo, że ich przyczyną nie są sprawy merytoryczne, a jedynie różnice komunikacyjne.

Problemom zawsze lepiej zapobiegać, niż być zmuszonym na nie reagować, dopiero gdy się rozwiną.

Dlatego jeśli chcą Państwo zapewnić Waszej Firmie długotrwałą stabilność działania, zapraszam na szkolenie z komunikacji wewnętrznej dla firm.

Szkolenie odbywa się w Państwa siedzibie, trwa jeden dzień – szkolenie wstępne, lub dwa dni – szkolenie pełne. Szkolenie ma charakter warsztatowy, tak że Państwa pracownicy będą mieli okazję od razu wypróbować to czego się nauczą, a dzięki temu dobrze materiał zapamiętać już w trakcie szkolenia.

Szkolenie wstępne jednodniowe to koszt 3500 PLN + VAT– dla grupy do 15 osób.

Szkolenie pełne dwudniowe to koszt 6800 PLN +VAT – dla grupy do 15 osób.

Jeden dzień szkoleniowy to 6 godzin zegarowych szkolenia, w układzie: 3 godziny zajęć (+2×10-cio minutowe przerwy co 60 minut) – 1-no godzinna przerwa na lunch – 3 godziny zajęć (+2×10-cio minutowe przerwy co 60 minut). W trakcie godzin warsztatowych, co godzinę jest dostępna 10 minutowa przerwa. Tak że, jeden dzień szkoleniowy wymaga od uczestnika zarezerwowania 7 godzin 40 minut czasu.

Szkolenie każdorazowo poprzedzone jest spotkaniem w Państwa firmie lub rozmową online, podczas których omawiamy Państwa oczekiwania oraz ewentualne zauważone już problemy, tak aby, jak najbardziej dostosować szkolenie do potrzeb Państwa firmy. Spotkanie przedszkoleniowe oczywiście do niczego nie zobowiązuje, daje jednak okazję, aby lepiej się poznać i określić z jednej strony oczekiwania, a z drugiej możliwości.

Jeśli chcą Państwo podnieść poziom umiejętności komunikacyjnych swoich pracowników i zespołów, a dzięki temu usunąć pojawiające się problemy lub uniknąć przyszłych, zapraszam do Współpracy!

ZAPRASZAM!

.

.

.

KONTAKT

Wpisz w powyższe pole ile jest 11 + 2
 

.

.

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.