Location,TX 75035,USA

O mnie

MagdaMeyer.eu - Jak zarządzać zmianą

.

Witaj,

.

Od ponad 20 lat, pomagam przedsiębiorcom, managerom i osobom prywatnym, skutecznie i zdrowo wprowadzać zmiany w życiu i w biznesie.

Ukończyłam Handel Zagraniczny na SGH, podyplomowe Zarządzanie na SGH, podyplomową Psychologię zarządzania zmianą na SWPS, roczne studium coachingu na GWPS i wiele innych kursów i szkoleń.

Zmiany zawsze są i zawsze będą. Zmiany są ważne. Zmiany mogą wnosić wiele dobrego, o ile dobrze się je przeprowadzi. Zmiany mogą oznaczać kłopoty, jeśli się je zlekceważy.

Jednocześnie, zmiana powinna być przeprowadzona zarówno skutecznie (warunek podstawowy), jak i zdrowo (warunek również istotny!)

Zdrowo, to znaczy: w miarę możliwości bez skutków ubocznych – społecznych, emocjonalnych, zdrowotnych. Dopiero wtedy zmiana jest przeprowadzona optymalnie. Wszystko można robić na różne sposoby, i dlatego zawsze warto wybierać wariant najlepszy.

Dlatego, jeśli chcesz dobrze wprowadzić, ważne dla Ciebie zmiany, poradzić sobie ze zmianami, które pojawiły się same, znaleźć pomysły na dobre zmiany albo poprawić wyniki w pracy, w sporcie i w życiu, to jesteś we właściwym miejscu! Zapraszam do udziału w moich e-kursach, lektury książek i odsłuchania podcastów!

.

ZAPRASZAM!

.

.

.

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.