fbpx

O mnie

.

Szanowni Państwo,

.

Od ponad dwudziestu lat pomagam przedsiębiorcom, managerom i osobom prywatnym, wprowadzać zmiany w biznesie i w życiu osobistym.

Ukończyłam Handel Zagraniczny w SGH w Warszawie, podyplomowe Zarządzanie w SGH w Warszawie, podyplomową Psychologię Zarządzania w SWPS w Warszawie, roczne Studium Coacha Basic & Executive Level w GWPS w Warszawie oraz wiele innych kursów i szkoleń. Przez wiele lat prowadziłam projekty organizacyjne i wprowadzałam zmiany w firmach o różnym profilu.

Zmiany zawsze są i będą. Zmiany mogą przynosić wiele dobrego, o ile dobrze się je przeprowadzi. Zmiany mogą oznaczać kłopoty, jeśli się je zlekceważy.

Każda zmiana powinna być przeprowadzona maksymalnie skutecznie, efektywnie i bezpiecznie.

  • Skutecznie – czyli tak, aby osiągnąć oczekiwany Cel.
  • Efektywnie – czyli, z najlepszym stosunkiem efektów do kosztów.
  • Bezpiecznie – czyli tak, aby w najszerszym możliwym zakresie, uniknąć negatywnych skutków ubocznych – w tym: społecznych, emocjonalnych, finansowych.

I dotyczy to zarówno życia prywatnego jak i biznesu.

Dlatego, jeśli chcą Państwo wprowadzić ważne dla Was zmiany, dobrze poradzić sobie ze zmianami, które pojawiły się same, znaleźć pomysły na dobre zmiany albo poprawić wyniki w pracy, w sporcie lub w życiu, i zrobić to w sposób optymalny, to są Państwo we właściwym miejscu!

Zapraszam na sesje coachingu menadżerskiego oraz life, zapraszam do udziału w moich kursach i e-kursach, a także do lektury moich książek, tak aby mógł/a Pan/Pani dojść do celu jak najkrótszą drogą, bez niepotrzebnego tracenia czasu i pieniędzy na zbędne chodzenie w kółko.

A jeśli zmiana, którą chcą Państwo wprowadzić dotyczy Waszej firmy, zapraszam również na szkolenia dedykowane dla firm oraz konsultacje z zakresu zarządzania zmianą w biznesie.

ZAPRASZAM

.

.

.

KONTAKT

Wpisz w powyższe pole ile jest 11 + 2

.

.

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.