Location,TX 75035,USA

O moich książkach

Książki MagdaMeyer.eu

.

Zmiana to przede wszystkim praktyka. Ale zacząć ją trzeba od teorii. Potrzebujesz dobrze wiedzieć co masz robić oraz rozumieć dlaczego właśnie to, aby móc zacząć efektywnie działać.

Dobra droga do Celu powinna być jak najprostsza, co nie zawsze oznacza najkrótsza. Oznacza drogę najlepiej wybraną i dobrze przygotowaną, bez niepotrzebnych zakrętów, zbędnego krążenia w kółko i niepotrzebnych postojów.

Pomyśl, czy łatwiej osiągasz cele, gdy przed podróżą sprawdzisz mapę, odległość i pogodę, a dzięki temu wybierzesz najlepszą drogę i przygotujesz przed wyruszeniem odpowiednie buty i zapasy. Czy może skuteczniej dochodzisz do celu, gdy po prostu spontanicznie wyruszasz w drogę nie wiedząc co Cię na niej czeka, a w efekcie idziesz później kilometry w klapakach po zalanej deszczem ziemi?

Do każdej drogi warto się przygotować, bo oszczędza nam to zbędnych komplikacji w jej trakcie. A to zwiększa możliwość dotarcia do celu i ostatecznie skraca też czas jaki potrzebujemy na dojście do niego. I tym właśnie są moje książki. Przygotowaniem Ciebie do Twojej drogi!

Książki jakie tu znajdziesz, to praktyczne poradniki wyjaśniające JAK coś zrobić – jaką drogą warto iść i z jakich narzędzi po drodze korzystać, a także wyjaśniające DLACZEGO warto właśnie tak.

Wiele naszych działań niepotrzebnie utyka po drodze, w gąszczu zbędnych komplikacji, emocji, błędnych wyobrażeń, źle wybranej trasy i braku wiedzy o tym JAK coś zrobić. A tak nie musi być.

Żeby skutecznie wprowadzać zmiany, trzeba chcieć je wprowadzić oraz wiedzieć jak można zrobić to skutecznie. To JAK – znajdziesz właśnie w moich książkach, na kursach, podczas webinarów i podcastów. To czy chcesz – zależy już tylko od Ciebie!

Zapraszam do lektury!

***

Kliknij TUTAJ, kup teraz i sprawdź!

Jak sobie poradzić ze stresem. Poradnik praktyczny. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu
Jak sobie radzić ze stresem w trudnych czasach. Krótki poradnik. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu
How to stop stress in your life. Practical guide. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu
How to control stress in difficult times. Short guide. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.