Location,TX 75035,USA

O moich książkach

Książki MagdaMeyer.eu

.

Zmiana to przede wszystkim praktyka, i aby ją dobrze przygotować, niezbędne jest doświadczenie, nie wystarczy jedynie teoria.

Dlatego piszę o tym, co znam nie tylko z teorii zarządzania i psychologii (chociaż z tego też), ale przede wszystkim z własnego doświadczenia biznesowego i osobistego. Dzięki czemu wiem co naprawdę działa, a co niekoniecznie i wiem jak można dojść do efektów najkrótszą, a jednocześnie skuteczną drogą.

Droga do celu powinna być jak najkrótsza, a przynajmniej jak najprostsza, bez zbędnych komplikacji, bo one niepotrzebnie zabierają energię, którą zamiast tego można przeznaczyć na coś innego. Mimo to wiele naszych działań niepotrzebnie utyka w gąszczu niepotrzebnych komplikacji: emocji, błędnych wyobrażeń i braku wiedzy o tym, JAK coś skutecznie zrobić. A tak wcale nie musi być.

Książki jakie tu znajdziesz, to praktyczne poradniki wyjaśniające JAK coś warto zrobić i DLACZEGO właśnie tak. Bez tego ‘dlaczego’ łatwiej byłoby popełniać błędy, przykładam więc do tego aspektu również dużą wagę.

To nie jest trudne technicznie, żeby się zmienić i żeby wprowadzić zmiany w otoczeniu. Trzeba tylko chcieć i wiedzieć JAK i chcieć zmiany. To JAK – znajdziesz w moich książkach, na kursach i podczas webinarów, to czy chcesz –  wymaga już wyłącznie Twojej decyzji!

Zapraszam do lektury!

***

Jak sobie poradzić ze stresem. Poradnik praktyczny. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu
Jak sobie radzić ze stresem w trudnych czasach. Krótki poradnik. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu
How to stop stress in your life. Practical guide. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu
How to control stress in difficult times. Short guide. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.