Location,TX 75035,USA

Książki

Książki MagdaMeyer.eu

.

Zmiana to przede wszystkim praktyka. Ale zacząć ją trzeba od teorii. Potrzebujesz wiedzieć co masz robić oraz rozumieć dlaczego właśnie to, aby móc zacząć efektywnie działać.

Dobra droga do Celu powinna być jak najprostsza, co wcale nie zawsze oznacza najkrótsza. Oznacza drogę najlepiej wybraną i dobrze przygotowaną, bez niepotrzebnych zakrętów, zbędnego krążenia w kółko i niepotrzebnych postojów.

Pomyśl, czy łatwiej osiągasz cele, gdy przed podróżą sprawdzisz mapę, odległość i pogodę, a dzięki temu wybierzesz najlepszą trasę i przed wyruszeniem przygotujesz odpowiednie buty i zapasy. Czy może skuteczniej dochodzisz do celu, gdy po prostu spontanicznie wyruszasz w drogę, a w efekcie idziesz kilometry w klapakach po zalanej deszczem ziemi?

Wiele naszych działań niepotrzebnie utyka po drodze, w gąszczu zbędnych emocji, wyobrażeń, źle wybranej drogi i braku wiedzy jak iść. A tak wcale nie musi być.

Do każdej trasy warto się przygotować. Oszczędza nam to zbędnych komplikacji i dzięki temu zwiększa możliwość skutecznego dotarcia do celu.

Żeby skutecznie wprowadzać zmiany, trzeba najpierw chcieć je wprowadzić oraz wiedzieć jak można to zrobić skutecznie. To JAK to zrobić, znajdziesz właśnie w moich książkach, na kursach, podczas webinarów i podcastów. To czy chcesz – zależy już tylko od Ciebie!

Zapraszam do lektury!

***

Kliknij TUTAJ i Sprawdź!

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.