Location,TX 75035,USA

O moich książkach

Książki MagdaMeyer.eu

.

Właściwie wszystko w życiu jest zmianą. Każda chwila, każdy dzień, my sami i nasze otoczenie.

A zmiana to przede wszystkim praktyka, i aby ją rozumieć niezbędne jest doświadczenie, nie wystarczy sama wiedza.

Dlatego to o czym piszę, znam nie tylko z teorii zarządzania i psychologii (chociaż z tego też), ale przede wszystkim z własnego doświadczenia biznesowego i osobistego, dzięki czemu wiem co naprawdę działa, a co niekoniecznie i wiem jak można dość do efektów najkrótszą, a jednocześnie skuteczną drogą.

Bo droga do celu powinna być jak najkrótsza, a przynajmniej jak najprostsza, bez zbędnych komplikacji, bo one niepotrzebnie zabierają energię, którą zamiast tego można przeznaczyć na coś miłego. Jednak wiele naszych działań mimo to, utyka w gąszczu niepotrzebnych komplikacji: emocji, wyobraźni i braku wiedzy JAK coś zrobić, których wcale nie musi być.

Książki jakie tu znajdziesz, to praktyczne poradniki wyjaśniające JAK coś zrobić i DLACZEGO właśnie tak. Bo bez tego ‘dlaczego’ łatwiej popełniać błędy i stracić motywację do działania.

To naprawdę nie jest trudne, żeby się zmienić i żeby wprowadzić zmiany w otoczeniu! Trzeba tylko chcieć i wiedzieć JAK. To JAK – znajdziesz w moich książkach, na kursach i podczas webinarów, to czy chcesz –  zależy już tylko od Ciebie.

Powodzenia, Magda

.

Zapraszam do lektury!

***

BESTSELLER!!!

MagdaMeyer.eu, Jak sobie poradzić ze stresem

„Jak sobie poradzić ze stresem” na 2 miejscu!!! na liście 100 bestselerów miesiąca EMPIK, w kategorii ebooki psychologia i ebooki nauki społeczne !!!!!!!!!!!! :)))))

Jak sobie poradzić ze stresem. Poradnik praktyczny. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu
Jak sobie radzić ze stresem w trudnych czasach. Krótki poradnik. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu
How to stop stress in your life. Practical guide. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu
How to control stress in difficult times. Short guide. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu

BESTSELLER!!!

!!!! „Jak sobie poradzić z toksyczną matką” w pierwszej 10 !!! na liście 100 bestselerów miesiąca EMPIK, w kategorii ebooki psychologia i ebooki nauki społeczne !!!!!!!!!!!! :)))))

Jak sobie poradzić z toksyczną matką. Kurs z ćwiczeniami. Magda Meyer. MagdaMeyer.eu

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.