fbpx

Konsulting biznesowy dla Firm

Organizacja i komunikacja w Organizacji

.

Szanowni Państwo, 

Jeśli chcą Państwo wprowadzić w firmie istotne zmiany organizacyjne: zmienić strukturę, przeorganizować zespoły, popracować nad komunikacją, znaleźć słabe punkty i zaprojektować działania usprawniające, albo po prostu skonsultować swoje pomysły z kompetentną merytorycznie osobą z zewnątrz, zapraszam na konsultacje biznesowe skierowane do firm.

Konsultacje koncentrują się na zakresach kluczowych dla zarządzania zmianą w organizacji tj. optymalizacji pracy indywidualnej i zespołowej oraz usprawnianiu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.  

Podstawą sprawnego działania firmy są ludzie – ich właściwie wykonywana praca indywidualna, dobrze zorganizowana praca zespołowa oraz optymalna komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna.

Zakres konsultacji oraz oczekiwana ilość godzin, są każdorazowo uzgadniane indywidualnie.

Pierwsze spotkanie jest zapoznawcze, w jego trakcie rozmawiamy o tym, jakie są Państwa oczekiwania i co ja mogę realnie zaproponować. To spotkanie nie jest płatne i odbywa się w firmie Klienta na terenie Warszawy i okolic lub online. Trwa tyle ile potrzeba, aby omówić wszystkie ważne tematy.

Spotkanie wstępne do niczego nie zobowiązuje. Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę, dopiero wtedy idziemy dalej. 

Dalsze konsultacje płatne są za godzinę. Ta sama stawka dotyczy czasu poświęconego na każdy kolejny etap tj.: zbieranie danych w Państwa firmie, ich analizę, przygotowanie raportu i wniosków oraz omówienie wyników. Oczywiście z góry określamy ile godzin zostanie przeznaczone na każdy kolejny etap, tak aby mieli Państwo zawsze pełną kontrolę nad kosztami konsultacji.

Godzina mojej pracy dla Państwa firmy 60 minut – to Państwa inwestycja: 220 PLN + VAT.

Zewnętrza konsultacja pomaga unikać błędów, a błędy bywają kosztowne. Zawsze też warto skorzystać z drugiego puntu widzenia, szczególnie, gdy podejmuje się ważne decyzje. Uzyskanie kompetentnej opinii z zewnątrz, może pomóc uniknąć niedoszacowania lub przeszacowania, zarówno w zakresie zagrożeń, jak i możliwości. Warto również regularnie przeprowadzać audyt organizacyjny, szczególnie, gdy firma prężnie się rozwija, szybko przechodzi kolejne etapy rozwoju i pojawiają się zupełnie naturalnie związane z tym kryzysy.

Każda firma musi wciąż ewoluować, aby płynnie dostosowywać swoją strukturę i zasady działania do stale zmieniającego się otoczenia zewnętrznego. Punkt widzenia z wewnątrz jest zawsze najbardziej istotny dla każdej organizacji, jednak nie zawsze wystarcza, gdy w natłoku bieżących zadań łatwo popaść w rutynę, i wtedy bezpieczeństwo może zapewnić drugie spojrzenie zewnętrznego konsultanta.

Jeśli planujecie Państwo ważne zmiany w swojej organizacji i chcielibyście skorzystać z profesjonalnego konsultingu lub chcecie uzyskać niezależną opinię w zakresie bieżących działań, zapraszam do współpracy.

Zapraszam do współpracy!

.

.

KONTAKT

Wpisz w powyższe pole ile jest 11 + 2

.

.

.

.

.

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.