fbpx

Coaching Warszawa oraz Online

Indywidualny coaching menedżerski, w tym online

.

Masz przed sobą ogromne wyzwanie, jakim jest zbudowanie zupełnie nowego zespołu i zależy Ci na tym, by od początku działał on skutecznie? Chcesz, by Twoi współpracownicy zinternalizowali wartości, jakie przyświecają Tobie oraz całej organizacji? A może Twoją rolą jest odświeżenie zespołu, który do tej pory mierzył się z różnymi wewnętrznymi problemami? Jeżeli aktywnie poszukujesz rozwiązań, dzięki którym szybko załagodzisz każdy konflikt i staniesz się skutecznym liderem, to kilka sesji indywidualnego coachingu z pewnością jest ofertą dla Ciebie! Sprawdź, co możesz zyskać dzięki kilku spotkaniom, w tym także online.

.

Coaching indywidualny: Warszawa

.

Każdego dnia managerowie stają przed zupełnie nowymi wyzwaniami albo takimi, z jakimi wcześniej mieli już do czynienia. Jeżeli jednak Twoje stare, sprawdzone metody przestały działać, to właśnie Ty możesz zmienić podejście. Na problem, który powtarza się co jakiś czas i wraca jak bumerang, potrzebujesz zareagować inaczej. Jak?

Podczas coachingu indywidualnego skupimy się na Twoich celach, które chcesz osiągnąć.

Korzystając z technik coachingowych, pomogę Ci opracować plan skutecznego rozwiązania zadania, z jakim aktualnie się mierzysz. Warto pamiętać, że podczas procesu coachingowego nie skupiam się na analizie słabości i tego, co może pójść nie tak. Zamiast tego koncentrujemy się na tym, jakimi zasobami dysponujesz, jakie masz atuty oraz jak dokładnie możesz osiągnąć zamierzony cel. Pomogę Ci zrozumieć poszczególne mechanizmy, tak, byś potrafił dostosować rodzaj działania do tego, z czym mierzysz się w praktyce.

Przekonaj się, jak przydatnym narzędziem jest profesjonalny coaching! Zapraszam na sesje w Twojej firmie na terenie Warszawy i okolic, jak również online.

.

Coaching kariery i rozwoju osobistego

.

Chcesz piąć się po szczeblach kariery w organizacji, z którą wiążesz swoją przyszłość lub zmienić firmę? Zastanawiasz się, jak możesz podnieść swoje kwalifikacje po to, by przełożeni dostrzegli Twój potencjał i pozwolili Ci się wykazać? A może obawiasz się wypalenia zawodowego? Niepewność, poczucie trwałego zmęczenia czy brak zaufania ze strony współpracowników może okazać się trudnym wyzwaniem i wiele osób w takiej sytuacji decyduje się na zmianę miejsca pracy. W nowym środowisku może być niełatwo się odnaleźć, a i nie zawsze rezygnacja z pracy jest jedynym wyjściem. Menedżerowie zwykle sami dobrze znają odpowiedzi i rozwiązania na trudności, z jakimi się mierzą, a zadaniem coacha jest zadanie odpowiedniego pytania, które pozwoli im połączyć przysłowiowe kropki.

Jeśli szukasz w Warszawie specjalisty od coachingu biznesowego lub rozwoju osobistego, sprawdź moją ofertę sesji indywidualnych. Rozwój zarówno biznesowy, jak i osobisty są nieodłączną częścią kariery każdego menadżera, kierownika, dyrektora czy lidera zespołu. Nieustanne doskonalenie umiejętności miękkich oraz poszukiwanie nowych rozwiązań dla starych problemów, pozwala skutecznie prowadzić organizację do dalszych sukcesów.

Zapoznaj się z moją ofertą coachingu indywidualnego dla managerów, książek oraz kursów z zakresu rozwoju osobistego, a w razie pojawienia się tematów, z którymi chcesz indywidualnie popracować, zapraszam serdecznie na coaching indywidualny w Twojej firmie, w Warszawie i okolicach, albo online.

.

Indywidualny coaching biznesowy

.

W firmie, w której zajmujesz kierownicze stanowisko, wprowadzane są zmiany strukturalne i organizacyjne? Twoim zadaniem jest dopasować pracę zespołu do nowych standardów, wynikających na przykład z nowelizacji przepisów albo inaczej wyznaczonego kierunku rozwoju marki? Zastanawiasz się, w jaki sposób poprowadzić pracowników przez zmiany, by jednocześnie nie ucierpiały wypracowane wcześniej relacje oparte na wartościach, autorytecie oraz zaufaniu?

Zapraszam na indywidualny coaching biznesowy, podczas którego pomogę Ci w planowaniu odpowiednich kroków i ich realizacji.

.

Coaching biznesowy: Warszawa oraz spotkania online

.

Praca z zespołem ludzi o różnych temperamentach, wartościach, priorytetach czy motywatorach wewnętrznych oraz zewnętrznych to ogromne wyzwanie dla lidera. Niekiedy sposób komunikacji albo sposób przekazywania informacji zwrotnej mogą przesądzić o relacjach, jakie zapanują w miejscu pracy. Chcąc rozwijać się jako przywódca i móc prowadzić zespół do sukcesu, skorzystaj z oferty indywidualnego coachingu biznesowego w Twojej firmie na terenie Warszawy i okolic lub w formie spotkań online!

.

Coaching indywidualny: Warszawa oraz online

.

Coaching indywidualny, zarówno osobisty, jak i managerski, możliwy jest ONLINE lub w firmie Klienta na terenie Warszawy i okolic..

Coaching jest pracą krótkoterminową, nastawioną na rozwiązanie jednego konkretnego zagadnienia. Czasem wystarcza jedna sesja, zwykle 3-5, rzadko potrzeba więcej niż 10.

Coaching może być wykorzystywany zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie, ale szczególnie chętnie wykorzystywany jest przez managerów i właścicieli firm, naturalnie przyzwyczajonych na co dzień do charakterystycznego dla coachingu sposobu myślenia – czyli nastawionego na konkretny rezultat, szukanie możliwości i dostępnych rozwiązań.

W trakcie pracy coachingowej skupiamy się tym, co chcesz osiągnąć, jak możesz to osiągnąć i co może Ci w tym pomóc. Nastawiamy się na cel, możliwości i opieramy się na Twoich zasobach.

W coachingu nie skupiamy się na problemach, ale na rozwiązaniach. Nie odnosimy się do słabych stron, ale do mocnych. To powoduje, że coaching działa skutecznie i szybko, bo czas poświęcony jest wyłącznie na to co może nas doprowadzić do celu.

Coaching nie jest terapią, jest praktyczną techniką podnoszenia skuteczności działania i osiągania celów.

Jeśli tego właśnie szukasz, zapraszam na sesje!

.

ZAPRASZAM!

.

.

.

.

KONTAKT

Wpisz w powyższe pole ile jest 11 + 2
.

.

.

.

.

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.