fbpx

Cena zmiany

Cena zmiany

MagdaMeyer.eu - cena zmiany

Czy wiesz, że każda zmiana ma swoją cenę?.

Czasem ta cena jest całkiem przyjemna do zapłacenia. Jak wtedy gdy wprowadzamy się wreszcie do naszej drugiej połówki, albo ona do nas. To jest też duża zmiana i jak każda zmiana ona też będzie miała swoją cenę. Jej ceną jest to, że od tej pory musimy brać pod uwagę też drugą osobę przez większość czasu. Może niekoniecznie możemy nadal zostawiać skarpetki na podłodze, oglądać tylko taki film, na jaki to my mamy ochotę, a może także potrzebujemy podzielić się szafą. Ale taka cena do zapłacenia może być nawet całkiem przyjemna – bo jednocześnie daje nam poczucie wspólnoty i przynależności..

Średnia i wysoka cena.

Czasem jednak cena zmiany bywa mniej przyjemna. Na przykład wtedy gdy przechodzimy na dietę i dla zdrowotności 🙃 albo dla urody i musimy zrezygnować z naszego ulubionego jedzenia. Zmiana jest tego warta, wiemy to, ale jednocześnie cena tej zmiany jest przykra. Żadnego torcika już nigdy! Albo przynajmniej w najbliższym czasie ??? Buuuu, to boli! Ale to właśnie jest konieczna do zapłacenia cena tej zmiany.

Cena może być też bardzo, ale to bardzo mało przyjemna, jeśli po rozwodzie musimy zrezygnować z wielkiego wygodnego domu i przeprowadzić się do malutkiego mieszkanka. To też jest cena zmiany. I może być przykra, nawet jeśli o rozwód to my sami wystąpiliśmy i wiemy, że zmiana jest tego warta.

Cena może być różna. Ale jakakolwiek będzie, to przede wszystkim wprowadzając zmianę trzeba pamiętać, że ZAWSZE jakaś jest!.

Czy stać Cię na tę cenę?.

Bo to czy jesteśmy gotowi wprowadzić zmianę, zależy przede wszystkim od tego czy jesteśmy gotowi zapłacić CENĘ tej zmiany. A do tego, potrzebujemy najpierw wiedzieć jaka ta cena jest.

To co, jesteś gotowy/gotowa zapłacić cenę zmiany o której myślisz?

 

error: Ta treść jest chroniona. Nie można jej kopiować.